Slatina aktuálně

Obnovení provozu Knihovny Jiřího Mahena

29. 04. 2020

Obnovení provozu Knihovny Jiřího Mahena

Vážení čtenáři!

S radostí vám oznamujeme, že se postupně vracíme za vámi a připravujeme se na znovuotevření knihovny. Zároveň ale chceme prioritně zajistit bezpečnost vaši i našich zaměstnanců. To u tak velké knihovny, jakou jsme, nelze zajistit ze dne na den. Proto služby budou dál rozšiřovány postupně v průběhu května ve vazbě na aktualizovaná rozhodnutí vlády a odborná doporučení. O konkrétním průběhu a termínech vás budeme včas informovat. Už teď se na vás moc těšíme.

Ve středu 29. 4. se otevřou všechny návratové boxy, do nichž bude možné knihy vracet. Ve stejný den si už můžete začít objednávat i knihy! Elektronickou formou – jak ze skladu, tak z volného výběru (služba „Odlož“). Od pondělí 4. 5. si je můžete přijít vyzvednout. Knihovnice a knihovníci je pro vás připraví a individuálně také předají, stejně tak i rezervace. Rezervované knihy tady na vás budou navíc čekat až do 20. května.

Těšíme se, že plnohodnotný život knihovny a blízká setkávání s vámi budeme moci uskutečnit co nejdříve v samotných prostorách vaší knihovny – Knihovny Jiřího Mahena v Brně.

Ing. Libuše Nivnická
ředitelka KJM